אודות

כתיבת חוות דעת רפואיות מקצועיות למקסום ההצלחה! - Medopinion

Medopinion – חוות דעת רפואית בקליק! שירות הפניות חוות דעת רפואיות לרופאים מומחים.

אנו מקפידים להפנות את המבקש אל רופא מומחה בכיר, אך לצד זאת גם דואגים כי תהיה התאמה מלאה בין מצבו הרפואי של המטופל למומחה. כלומר הרופא המומחה הנבחר יהיה בעל ידע נרחב בתחום הספציפי של המחלה ולא בתחום הכללי בלבד. 

כמו כן, אנו מקפידים על האלמנטים החשובים ביותר בכל הנוגע לכתיבת חוות דעת לבית משפט ולוועדות הרפואיות השונות: בחירה רופא מומחה בכיר ומנוסה (באופן טבעי לדעה של מומחה בכיר מתייחסים בכובד ראש), בעל ניסיון בכתיבת חוות דעת (ידע מקצועי אינו מספיק דיו ויש צורך להעביר את המידע באמצעות ניסוח ברור ומקצועי תוך התאמה לעולם המשפט) וכן יכולת הופעה טובה בבית המשפט, אלמנט נוסף שיכול לעשות את ההבדל במקרים בהם חוות הדעת מוגשת לבית המשפט והרופא המומחה מוזמן לתת עדות. בנוסף לכך, הרופאים בעלי ידע נרחב בכל מה שקשור לדינים העוסקים בזכויות הרפואיות, אלמנט חשוב בכל הנוגע לקבלת הפיצויים /אחוזי נכות וכל מה שמגיע לתובע / נפגע.

 חוות דעת רפואית בקליק – כדי לחסוך לך זמן וכסף!

חיפוש רופא מומחה יכולה להיות משימה מורכבת, לה תצטרכו להקדיש זמן רב, הן לשם חיפוש המומחה המתאים ביותר מבחינה מקצועית, הן לשם בדיקות היכולות שלו בהופעה בית המשפט וכתיבת חוות דעת והן לשם בדיקת העלויות. אנו חוסכים לכם את כל התהליך – אנו נדאג לספק לך את המומחה המתאים ביותר לאחר שנלמד את המקרה ולאחר הלמידה וייעוץ ראשוני חינם נוכל לבצע בדיקה ולהתאים לך רופא מומחה "התפור" על מידות המקרה הספציפי – כך נוכל להבטיח את מקסום התוצאות בבית המשפט / ביטוח לאומי או מול כל מקבל החלטות אחר.

אנו כאן בשבילכם ונשמח להכווין אתכם בבחירת רופא מומחה מתאים בהתאם לסוג הבעיה הרפואית והנזק הגופני/נפשי שנגרם לכם לשם מקסום סיכויי תוצאות התביעה!